info@kitchen-cn.com +86-571-56976336


Manufactuer View


Rosen ir priekšgalā, gatavojot specializētas mēbeles visā Jandzi upes deltā, Ķīnas austrumu rajonā. Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi, mēs nepārtraukti tiekamies un pārsniegsim mūsu klientu vajadzības visās nozarēs, kurās mēs strādājam. Projektu īstenošana no koncepcijas līdz pabeigšanai.


Mūsu spējas un spēja ražot izmēģinātus un kvalitatīvus mēbeļu izstrādājumus jau sen ir izveidojušies. Mēs esam piegādājuši ievērojamu skaitu veiksmīgi pabeigtu projektu visā pasaulē, strādājot Tier 1 un 2 darbuzņēmējiem un daudziem bluechip klientiem.


Rosen ir finansiāli spēcīgs un stabils biznesa partneris ar iekšējo pieredzi, lai piegādātu galdniecības izstrādājumus un izcilības projektus. Pēdējo gadu laikā mēs esam strādājuši ar slaveniem dizaineriem un piedalījušies galdniecības ražošanā no slavenākajiem dzīvojamo un viesnīcu projektiem. Rosen strādā pie apakšlīgumiem, kuru vērtība ir no $ 40 līdz 1,5 miljoniem.


Speciālists:

Jebkura veida galdniecības darbi ietver masīvkoka, koka finiera, lakas, lamināta uc logu rāmjus, koka durvis.


Papildu piegādes apgabals:

Koka darbvirsmas, akmens darbvirsmas, jebkuras funkcionālas virtuves piederumi, piemēram, izlietne, krāns, atkritumu tvertne, grozi, galda piederumu paliktnis utt.