info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Melnas Granīta Lamināta Virtuves Countertops Izplatītājiem

Melnas Granīta Lamināta Virtuves Countertops Izplatītājiem

Melnais granīta lamināta virtuves galds izplatītājiem Granīts ar savu unikālo šarmu, lai arvien vairāk un vairāk cilvēku mīlētu dabisko akmeņu, un melnais granīts, jo tā stipra pretestība pret netīrumiem, skābēm, pret nodilumu, kompresiju, izolāciju un noslēpumaino un elegantu izskatu ir vairāk mīlēja ...

Apraksts

Melnais granīta lamināta virtuves galds izplatītājiem

Granīts ar savu unikālo šarmu, lai kļūtu arvien vairāk un vairāk cilvēku mīlu dabisko akmeņu, un melnais granīts, pateicoties tā izturībai pret netīrumiem, skābēm, pret nodilumu, saspiešanu, izolāciju un noslēpumaino un elegantu izskatu, cilvēki vairāk mīlēja. Šodien melnajam granitam jau ir vairāki prestiži darbi, ko izmanto dabīgais akmens.

Specialitāte

Granīta nosaukums: Shanxi melns

Galvenā izcelsme: Ķīna Shanxi Hunyuan "Shanxi black" ir atzīta par pasaules labāko akmeni.

Funkcijas: Shanxi melns ir pasaulē visvairāk tīrs melns granīts, tā struktūra ir vienota, spīdīga, melna un spīdīga, silta tekstūras malu.

Piemērots: kapu pieminekļiem, celtniecības materiāliem, kokgriezumiem

Shanxi melns Ievads:

Shanxi melns, pazīstams arī kā ķeizars melns, ir melns granīts. Šī suga ir magmatiskais akmens magmatiskajā akmenī tumšā melna gabbro ar plagioklasu un piroksēnu bāzes, kristāliska smalkgraudainu struktūru, masīvu struktūru, tīru, melno spīdumu.

Fengzhenas pilsētas iekšējā Mongolijas autonomā apgabala vēnas, ko Datongas kalni pavada Hebei provincē, Fuping apgabals bija lineārais sadalījums, kura kopējais garums bija gandrīz 1000 M, viss ir garš pupu formas klints. Mīnu akmeņu stabilitāte, var tikt savākta liela, rezerves, cietība, spīdums, vienveidīga struktūra, tā kvalitāte ir bijusi vairāk nekā Indijas melna.

Galvenās eksportētājvalstis: Amerikas Savienoto Valstu, Austrālijas, Japānas, Korejas un citu valstu eksports

Akmens veids: Ķīnā izgatavots granīts

Izmantot laukumu: āra sienas, āra zeme

1.jpg

2.jpg

Shanxi Black granīta panelis akmens labas iezīmes:

(1) ir labs dekoratīvs sniegums, ko piemēro publiskām vietām un āra apdarei.

(2) ir izcilas apstrādes veiktspējas: zāģis, griezts, pulēts, urbšana, skulptūra utt. Tās apstrādes precizitāte līdz 0.5μm zem spilgtuma ir lielāka par 1600.

(3) nodiluma izturība ir laba, 5-10 reizes lielāka nekā čuguns.

(4) siltuma izplešanās koeficients ir mazs, nav viegli deformējams, un indija tērauds ir līdzīgs temperatūrai ir minimāls.

(5) elastības modulis, augstāks nekā čuguns.

(6) laba stingrība, liels iekšējais slāpēšanas koeficients, kas ir 15 reizes lielāks nekā tērauds. Var šoks, šoks.

(7) Shanxi melns ar trauslu, bojāts tikai daļēju zaudējumu, neietekmē vispārējo taisnumu.

(8) Shanxi melnā ķīmiskā stabilitāte, vieglā atmosfēras iedarbība, skābju, sārmu un koroziju izraisoša gāzu erozija, ķīmiskā un silīcija dioksīda saturs ir proporcionāls to ekspluatācijas laikam līdz 200 gadiem.

(9) Shanxi melna ar nevadāmu, nemagnētisku, lauka stabilitāti

Mēs specializējamies granīta un marmora apstrādē plātnēs, flīzē, countertop, īpašā formā un izgrieztās izmēra plātnēs.

Mūsu galvenie produkti ir melnā galaktika, smaragda pērle, zilā pērle, zilā zilā krāsā, zilā smaragda pērle, labrador antico, kašmira zelts,

marterra zelts, nero impala, balto brūns, karmenu sarkans, melnā pērle, juparana colombo, daudzkrāsaina sarkana, jauna indiešu melna, verde ubatuba, paradiso, daudzkrāsains violets, jēlzīda, giallo fionto, brāļu zelts, giallo san francisco, verde bultterfly, g654 ,

G603, G633.G623, G640, G664, iedeguma brūns, tīģera ādas sarkans, viļņu balts uc

Produkts atbilst dažādām ražošanas prasībām, nodrošina kvalitāti, nodrošina daudzumu

Uzņēmums var saskaņā ar klientu īpašajām prasībām veikt vienotu apstrādi, atzinīgi novērtēja tirgotājus un lietotājus, lai apmeklētu rūpnīcu, biznesa sarunas.

Skats no grīdas akmens darbnīcas

3.jpg

4.jpg

Hot Tags: melna granīta lamināta virtuves countertops izplatītājiem, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgota

Nosūtīt pieprasījumu