info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Lēti Formica Lamināta Slānekļa Virtuves Countertops

Lēti Formica Lamināta Slānekļa Virtuves Countertops

Lēti formica lamināta slate virtuves countertops Formica (Dekoratīvie augstspiediena lamināts) ir virsmas apdare ar ugunsizturīgiem celtniecības materiāliem, kas bagāti ar virsmas krāsu, līnijām un īpašu fizisko veiktspēju, plaši izmanto iekštelpu apdarei, mēbelēm, virtuves skapjiem, ...

Apraksts

Lēti formica lamināta slānekļa virtuves countertops

Formica (dekoratīvā augsta spiediena lamināts) ir virsmas apdare ar ugunsizturīgiem celtniecības materiāliem, kas bagāta ar virsmas krāsām, līnijām un īpašām fiziskām īpašībām, ko plaši izmanto iekštelpu apdarē, mēbelēs, virtuves skapjos, laboratorijas countertops, ārsienās un citās jomās.

Specifikācija

HPL countertop ir sava veida countertop, kas pazīstama kā augstspiediena dekoratīvā ugunsizturīgā plāksne. Kādas ir HPL countertops priekšrocības un trūkumi? Tā ir izturīga pret nodilumu, antibakteriāla un viegli tīrāmas, izturīga pret gaismu, augsta temperatūra un izturība pret verdošu ūdeni, izturība pret skrāpējumiem un triecienizturība utt. Šeit mēs aplūkojam tās priekšrocības un trūkumus.

HPL countertops priekšrocības:

1, pret uguni, eļļu, skābi un sārmiem, bez deformācijas, viegli tīrāmi.

2, Spilgta krāsa, nodilums, izturība pret skrāpējumiem, labāka temperatūras veikšana.

3, HPL ir elastīgāks, nevis smagos pūšļos un plaisās.

4, cena ir zema, cena ir no 50 līdz 101 USD / m.

Trūkumi HPL countertops:

1, stūra galda, kas savieno efektīvu ārstēšanas līdzekļu trūkumu, parasti izmantojot silikona līmi, plastmasu un speciālu metāla lenti, kas ir iestrādāta, lai palielinātu izskatu.

2, jo galds ir izgatavots no skaidu plātnes vai MDF kā substrāts, ugunsdrošības plākšņu formas virsma, galda ir viegli būt ūdens un mitruma erozija, nepareiza lietošana, izraisīs degumming, deformācija, smagas substrāta paplašināšanās sekas.

3, apstrādes tehnoloģijas ugunsizturīgo taisnas locīšanas taisnstūra, kā rezultātā mainās ugunsizturīgās galda formas forma, dažādas telpas, lai pielāgotos dizaina prasībām par noteiktu ierobežojumu pastāvēšanu.

1.jpg

2.jpg

Hot Tags: lēti formica lamināta slānekļa virtuves countertops, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti

Nosūtīt pieprasījumu