info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Kā padarīt Jūsu virtuves skapi izturīgāku?

Kā padarīt Jūsu virtuves skapi izturīgāku?

Mar 05, 2019

Kā padarīt Jūsu virtuves skapi izturīgāku?

▲ Vispirms atlasiet augstas kvalitātes plāksnes: Daudzi lasītāji pievērš uzmanību tikai paneļa krāsai, un citi aspekti neinteresē. Patiesībā, par virtuves skapja paneli ir arī ļoti īpaša nozīme, piemēram, virtuves panelim ir jāizvēlas ugunsdrošības plāksne, citādi tas būs ilgs laiks, vieta netālu no gāzes plīts būs deformēta. Piemēram, veidotā plāksne un krāsotā plāksne ir pakļauti skrāpējumiem, un sliktas kvalitātes veidota plāksne rada burbuļus un grumbas. Lasītājiem jāizvēlas pareizais virtuves skapis   pēc konkrētās situācijas.

Virtuves skapja iesaiņošana un transportēšana : Lielākā daļa pašlaik tirgū esošo virtuves skapju zīmolu tiks iepakotas un transportētas plāksnes veidā. Plāksnes tiks montētas virtuves skapī . Visbiežāk sastopamā montāžas metode ir trīs vienā konstrukcijā, kas ir viegli montējama un augsta efektivitāte. Darba slodze ir neliela. Ja vairākas neatkarīgas vienības ir savienotas kopā, var izveidot pilnu virtuves skapja komplektu . Grīdas virtuves skapis   ir tieši atbalstīts uz zemes caur virtuves skapja balstkājām .

▲ Oficiāli sākta uzstādīšana: Virtuves skapja aizmugurē var būt slēpti cauruļvadi, piemēram, elektriskie vadi, ūdensvadi un gāzes caurules . Tāpēc pirms uzstādīšanas ir skaidri jānorāda cauruļvada stāvoklis un novietojums, lai izvairītos no cauruļvada nokļūšanas. Virtuves skapja uzstādīšanas laikā bieži rodas cauruļvada atvērums un kontaktligzda. Dažas virtuves skapja kompānijas izmantos alvas foliju, lai aizvērtu lapas malas pēc lapas atvēršanas. Ja tas ir noslēgts, tam būs nozīme mitruma novēršanā, un citas sekas nav acīmredzamas.

▲ Pēc iebraukšanas virtuves skapī   uzstādīšanas stadijā, joprojām ir nepieciešams sākt no virtuves skapja . Sāciet novietoties atbilstoši zīmējuma atrašanās vietai un lielumam un atveriet vietu cauruļvada vietā. Virtuves skapji ir izgatavoti no masīvkoka granulām, durvju paneļi ir krāsoti lakoti dēļi, gaisma ir viegli apstrādājama, DTC tiek izmantota eņģēm, un visas atvilktnes un durvis ir amortizētas.

▲ Runājot par detaļām, durvju panelis ir aprīkots ar durvju paneli, kas balstīta uz sakārtotu virtuves skapi . Papildus atvilktnei durvju panelis parasti ir savienots ar virtuves skapi . Kopumā durvju paneļa uzstādīšana ir daudz vienkāršāka nekā virtuves skapis .

▲ Durvju paneļa uzstādīšana pieļauj dažas kļūdas, bet to var labot ar šarnīra regulēšanas funkciju. Visu virtuves skapju komplekta durvju savienojumu izmēram jābūt konsekventam, un tam nevajadzētu būt daļēji lielam vai mazam, un nav atļauts sazināties viens ar otru.

▲ Turklāt ir daudz veidu virtuves skapji . Protams, tas ietver dažādas aprēķinu formulas. Rediģēšana ir datu kopums. Ikviens var atcerēties: virtuves skapī ir galda virsma ar apmēram 80 cm augstumu. Regulēšanas pēdas augstums ir 10cm, galda virsmas augstums ir 4cm, un virtuves skapja augstums ir aptuveni 65 ~ 70cm.

Virtuves skapja plāksnes biezums ir ļoti atšķirīgs, un 18 mm izmaksas ir par 16% augstākas nekā 16 mm. Virtuves skapja kalpošanas laiku, kas izgatavots no 18 mm plāksnes, var pagarināt par vairāk nekā vienu reizi, lai nodrošinātu, ka durvju panelis nav deformēts un galda virsma nav saplaisājusi. Turklāt viss virtuves skapja komplekts ietekmēs izturību. Pērkot visu virtuves skapi , jautājiet, vai tas ir atsevišķs virtuves skapis . Divu ekspluatācijas laiks un stabilitāte ir 2 - 3 reizes atšķirīgas, un izmaksu atšķirība ir 5%.

▲ Vispārējās mazās rūpnīcas vai ar rokām izgatavotas vietas var savienot tikai ar skrūvju kniedēm vai līmi. Jaunākās trešās paaudzes kārbu un stieņu konstrukcijas un stiprinājumu un ātrgaitas daļu izmantošana ir efektīvāka, lai nodrošinātu virtuves skapja stingrību un izturību , kā arī mazāk izmantotu videi draudzīgāku līmi.

▲ Virtuves panelim jāizvēlas ugunsdrošas plāksnes veids. Pretējā gadījumā tas prasīs ilgu laiku, un vieta pie gāzes plīts būs deformēta un pat izraisīs ugunsgrēku. Tagad vairāk tiek izmantotas formēšanas plāksnes, cepšanas lakas utt., Bet lakotās plāksnes ir pakļautas skrāpējumiem, un sliktas kvalitātes veidotas plāksnes var radīt putošanu un saspiešanu.

▲ Pirms virtuves skapja uzstādīšanas jautājiet par alumīnija folijas uzstādīšanas metodi izlietnes virtuves skapī . Vai tas tiek saspiests vienu reizi vai pielīmēts ar līmi? Vispārīgi runājot, vienas preses blīvējuma veiktspēja ir pilnīgāka, mitrums nav viegli iekļūst, virtuves skapis   ir efektīvāk aizsargāta, un virtuves skapja kalpošanas laiks   ir pagarināts.

Tālr .: + 86-571-56976336

Tālr .: + 86-13655718033

E-pasts: info@kitchen-cn.com

Kontaktpersona: Sum Landy

PIEZĪME: 538. telpa, C vienība, Jewel Center Nr. 16 Kangyuan Road, Hangzhou, Ķīna. 310015