info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Virtuves skapja apdares padomi

Virtuves skapja apdares padomi

Mar 08, 2019

Virtuves skapja apdares padomi

virtuves skapja apdares padomi 01:

Uzstādot piekārtu virtuves skapi , vispirms uz sienas veidojiet horizontālu līniju, lai piekārta virtuves skapis varētu atrasties vienā horizontālā līnijā un pēc uzstādīšanas nebūs slīpuma.

virtuves skapja apdares padomi 02:

Kad virtuves skapis ir uzstādīts, ja izvēlaties aparatūru, kas tiks marķēta, jūs nevarat ietaupīt naudu. Ir arī vieta, kur virtuves šļūtene ir savienota ar izlietni un noslēgta.

virtuves skapja apdares padomi 03:

Virtuves skapja budžets sastāv no vairākām daļām: virtuves skapja izmaksas, countertop izmaksas, virtuves ierīču izmaksas un aparatūras iespēju izmaksas.

virtuves skapītis   apdares padomi 04:

Pēc virtuves griestiem, virtuves skapis   ir instalēta. Pēc griestu uzstādīšanas virtuves augstums ir patiesi noteikts. Virtuves skapja augstumu var atbilstoši pielāgot atbilstoši kopējam augstumam, un var apsvērt virtuves skapja ērtības un vispārējo skaistumu .

Tomēr, ja virtuvē ir augsts virtuves skapis , jums jāpievērš uzmanība augstajam virtuves skapim, kad piekārsiet griestus. Ieteicams aplūkot virtuves skapja rasējumus . Ja griestu augstums ir zemāks par virtuves skapi , augstā virtuves skapis netiks ievietots; ja griesti ir pārāk lieli, tiks radīts virtuves skapis un griesti. Attālums starp tiem ir pārāk liels, kas ietekmē izskatu.

virtuves skapītis   apdares padomi 05:

Detaļās var būt materiāli, slikti izgatavoti virtuves skapji , urbji, asas stūri utt. Šīs nepamatotās daļas var viegli bojāt ķermeni. Arī zemākas virtuves skapji var būt piesārņoti ar troksni, radioaktivitāti utt. Lai izvairītos no šīm problēmām, ir jāizmanto augstas kvalitātes aparatūra, lai pareizi izvēlētos paneļus un darbvirsmas.

virtuves skapītis   dekorēšanas prasmes 06:

Virtuves skapja atveres savienojums, tās precizitāte tieši ietekmē virtuves skapja stabilitāti . Labākas kvalitātes virtuves skapis , tā plates tiek apstrādātas ar mašīnu, caurumu izmērs ir vienāds, pozicionēšana ir precīza, un stabilitāte ir laba.

virtuves skapītis   apdares prasmes 07:

Kopēja virtuves skapis   Durvju paneļi ietver melamīna paneļus, krāsotas durvju paneļus, masīvkoka durvju paneļus, plastmasas durvju paneļus un PVC veidotos paneļus. Dažādām plāksnēm ir atšķirīgas īpašības. Melamīna loksnes priekšrocība ir ugunsdrošība un nodilumizturība. Krāsotas durvju paneļi ir pieejami dažādās krāsās. PVC veidotās plāksnes raksturo augsta temperatūras izturība un liesmas slāpēšana. Masīvkoka durvju paneļi un plastmasas durvju paneļi ir augstākas pakāpes, kas var izcelt garšu.

Tālr .: + 86-571-56976336

Tālr .: + 86-13655718033

E-pasts: info@kitchen-cn.com

Kontaktpersona: Sum Landy

PIEZĪME: 538. telpa, C vienība, Jewel Center Nr. 16 Kangyuan Road, Hangzhou, Ķīna. 310015