info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Masīvkoka virtuves skapju izvēle

Masīvkoka virtuves skapju izvēle

Mar 06, 2019

T masīvkoka virtuves skapja izvēle s

Ar paātrināto dzīves tempu ikviens ir gatavs atgriezties pie dabas, izstrādājot virtuves skapjus , īpaši materiālu atlasē. Masīvkoka virtuves skapīte dod cilvēkiem sajūtu, ka atgriežas pie oriģināla, un vides aizsardzība un piesārņojums, šīs priekšrocības padara masīvkoka virtuves skapi par augstas klases virtuves skapja pārstāvi ikviena acī.

Mēs to detalizēti apskatīsim no dažādām perspektīvām, ieskaitot materiālu izvēli un dizainu.

kitchen cabinets 1

Pirmkārt, virtuves skapim ir gan klasiskā mode

Tradicionālās masīvkoka virtuves skapja iespaids parasti ir vienāds, krāsa ir vienkārša un forma ir vienkārša. Rosen ir pievienojis vairāk modes elementu tradicionālā masīvkoka virtuves skapja stilam un detaļām .

Piemēram, pievienojot kokgriezumus un restes, durvju paneļi kļūst krāsaināki, un virtuves skapis kļūst daudzpusīgāks. Turklāt sīkāka ir arī virtuves skapja mežģīņu leņķis un krāsas apstrāde.

Masīvkoka virtuves skapji ir konstruēti klasiskā un stilīgā stilā, īpaši piemēroti Ķīnas tradicionālajām un Eiropas stila izvēlei, neatkarīgi no tā, vai tas ir novietots dzīvojamā istabā vai restorānā ir laba izvēle.

kitchen cabinets 2

Otrkārt, labs substrāts, lai izveidotu labu virtuves skapi

Rosen masīvkoka virtuves skapis izvēlas materiālus, kas izvēlas loksnes masīvkoka un dabīgā masīvkoka latu. Šobrīd masīvkoka virtuves skapī tirgū virtuves skapja materiāli galvenokārt ietver skaidu plātnes, masīvkoka plātnes, MDF, masīvkoka daudzslāņu klāja un masīvkoka plātnes.

Rosen dabīgā masīvkoka substrāts, galvenokārt importēts no Eiropas, importēts pelni vai importētais eikalipts, smalka kokmateriālu apstrāde, pakāpeniski dabiski defekti, piemēram, plosti, salīdzinot ar citiem dabīgiem masīvkoka materiāliem, mērenu cietību, nodilumizturību un augstu korozijas izturību.

Turklāt dabīgajam masīvkoka substrātam ir ātrs žāvēšanas ātrums un augsta stabilitāte apstrādes laikā, tā, ka loksne nav viegli krekinga un deformēta. Turklāt dabīgā masīvkoka substrāta iekšējā tekstūra ir arī smalka un viendabīga, viegli apstrādājama un viegli nokrāsojama, lai countertop krāsa varētu būt daudzveidīgāka, un personalizēto pielāgošanu var pilnībā realizēt.

kitchen cabinets 3

Treškārt, durvju panelis ir sabiezināts, lai samazinātu slēpto virtuves skapja deformācijas risku

Izvēloties durvju paneli, visi Rosen virtuves skapja virtuves skapji ir izgatavoti no 18 mm biezām plāksnēm, kas var stingri garantēt virtuves skapja lietošanas laiku .

Vēl viena 18 mm biezas plāksnes priekšrocība ir tā, ka tā ir izturīga pret deformāciju un var novērst masīvkoka mitruma saturu, padarot virtuves skapja temperatūru nestabilu un deformētu mitrumu. Turklāt Rosen masīvkoka virtuves skapis   materiāli atbilst starptautiskajiem vides standartiem un vienmēr var aizsargāt jūsu un jūsu ģimenes veselību.

Tālr .: + 86-571-56976336

Tālr .: + 86-13655718033

E-pasts: info@kitchen-cn.com

Kontaktpersona: Sum Landy

PIEZĪME: 538. telpa, C vienība, Jewel Center Nr. 16 Kangyuan Road, Hangzhou, Ķīna. 310015