info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Virtuves skapja augstums

Virtuves skapja augstums

Mar 07, 2019

Virtuves skapja augstums

Galda augstums ir noteikts atbilstoši ķermeņa augstumam. Virtuves skapja augstums ir piemērots visbiežāk izmantotās virtuves augstumam. Darba virsmas augstums ir 80-85 cm; attālums starp countertop un virtuves skapja apakšdaļu ir aptuveni 50-60 cm; un galda virsmas augstums ar dubulto acu krāsni nav lielāks par 60 cm.

Virtuves darba virsmām jābūt veidotām atbilstoši dažādiem augstumiem atkarībā no darba zonas. Tas ir labāk, lai būtu dažas galda virsmas zemākas. Ja vēlaties veikt makaronu, konsole, ko bieži izmanto, lai veiktu makaronu, var samazināt augstumu par 10 cm. Tomēr, veidojot virtuves skapi   nevar pārmērīgi virzīties uz augstām un zemām pārmaiņām, īpaši mazajā virtuvē, pārāk daudzas izmaiņas ietekmēs vispārējo estētiku.

Vispārīgi runājot, virtuves virtuves skapja countertop augstums   jābūt tādam pašam, kas padarīs virtuvi skaistu un dāsnu. Tomēr, ja darba virsmas augstums ir piemērots un ēdiena gatavošana ir pārāk zema, tad virtuves skaitītājs var balstīties uz darbvirsmas. Dažādas darba vietas ir paredzētas dažādiem augstumiem. Šādos augstos un zemos darbstacijās smalcināšanas daļas augstums, gatavošanas galda virsma vai izlietne ir atšķirīga, un virtuves skapis   izmaksas pieaugs attiecīgi, bet ir augsts un zems viļņojums, izskats mainīsies, un tas izskatās skaistāks. Tomēr īpaši mazā virtuvē pārmērīgas izmaiņas var ietekmēt vispārējo virtuves dizaina estētiku. Tāpēc virtuves virtuves skapja dizains nedrīkst būt pārmērīgi augsts un zems, un tam jābūt balstītam uz vispārējo izkārtojumu un personīgo komfortu.

Virtuves skapja izmēra aprēķins   nav vienāds atkarībā no indivīda individuālajiem apstākļiem. Ļoti piemērotu virtuves skapi var atvērt ar roku, un virtuves skapis nav tieši saskarē ar zemi. Turpmāk norādīto enkuru gadījumā klāja augstums tiek pievienots arī enkura kastes augstumam. Tagad biežāk ir 80cm, 75cm, 65cm, no kuriem 80cm ir valsts standarta virtuves skapja letes augstums. Dziļumā vēlams 60 cm.

Veidojot virtuves skapja augstumu , mums jāapsver daudz dizaina faktoru. Šeit norādītā virtuves virtuves skapja augstums ietver virtuves virtuves skapja augstumu   un virtuves skapja maksimālais augstums . Izstrādājot šo divu aspektu augstumu, mums ir jāapvieno tās personas augstums, kas gatavo mājās. Vispārīgi runājot, virtuves virtuves skapja augstums   vajadzētu būt baseina dibena augstumam, kad mājsaimniece stāv. Ja tas ir pārāk augsts, tas liek cilvēkiem justies noguruši. Ja tas ir pārāk zems, tas ļaus cilvēkiem justies skābes muguras sāpēm.

Darbagalds ir sadalīts augstās un zemās pakāpes. Vispārīgi runājot, augstais izmērs ir no 890 līdz 9 mm, kas ir rietumu valstīs parasti izmantojams lielums; zemais darbgalda izmērs ir 810-840 mm, ko parasti izmanto Honkongas īpašajā administratīvajā reģionā. Galda izmērs; pašlaik dažas virtuves virtuves skapji var regulēt kāju, lai galds sasniegtu atbilstošu augstumu.

Tālr .: + 86-571-56976336

Tālr .: + 86-13655718033

E-pasts: info@kitchen-cn.com

Kontaktpersona: Sum Landy

PIEZĪME: 538. telpa, C vienība, Jewel Center Nr. 16 Kangyuan Road, Hangzhou, Ķīna. 310015