info@kitchen-cn.com +86-571-56976336


Uzņēmuma "Rosen" dibinātājs Yu Changqing ir strādājis kokapstrādē kopš 18 gadu vecuma. 22 gadu vecumā viņš ir kļuvis par izcilu meistaru galdnieku pēc gadiem ilga darba. Viņš var darīt visus galdniecības darbus, kas saistīti ar mājas celtniecību un remontu. 23 gadu vecumā viņa meistars aizveda viņu uz Pekinu, lai strādātu par aizliegtās pilsētas remontu. Tas bija milzīgs gods jebkuram galdniekam. Tas nozīmē, ka meistarība ir sasniegusi visaugstāko līmeni, lai atjaunotu karaliskās pilis.


Pēc galdniecības remontēšanas un atgriešanās Hangzhou pilsētā, viņš ir darījis daudz vietējo augstas klases villas galdnieku darbu. Ar viņa izsmalcinātiem galdniecības darbiem Yu kungs bija labi pazīstams Hangzhou ziemeļu apgabalā. Arvien vairāk cilvēku meklēja viņu, lai izrotātu savas mājas.


2005. gadā tika izveidota 15 cilvēku kokapstrādes komanda. Kā Rosen priekštecis, galdnieku komanda piecus gadus pabeidza dažādus galdniecības darbus vietējiem mazajiem un vidējiem dzīvojamo māju projektiem, ieskaitot izejmateriālu iegādi, gravēšanu, pulēšanu, krāsošanu un uzstādīšanu .


2010.gadā mēs izveidojām nelielu rūpnīcu, kas galvenokārt nodarbojas ar galdniecības ražošanu un krāsošanu. 2012.gadā mēs paplašinājām savu tirgu no iekšzemes uz ārzemēm, un izveidojām īpašu ārzemju pārdošanas komandu, kas galvenokārt nodarbojās ar augstvērtīgu produktu ražošanu un apstrādi. beigu skapji. Attīstoties gadiem, mūsu komanda ir izaugusi no sākotnējiem 15 līdz 60 cilvēkiem, tostarp privātiem augstas klases dzīvojamo, viesnīcu projektiem un augstas klases piejūras villām.


Šodien mēs sadarbojamies ar augstākajiem ārvalstu dizaineriem, lai pielāgotu izcilākos dzīvojamo māju projektus. Pateicoties Mr Yu gadu desmitiem ilgajai pieredzei kokapstrādē, mūsu kokapstrādes aktivitātes ir labi apgūtas gan mājās, gan ārzemēs. Globālās industrializācijas laikmetā mēs vienmēr esam uzskatījuši, ka katrs koksnes izstrādājumu gabals ir mākslas darbs, un pilnveidojām katru detaļu ar nopietnu attieksmi un izsmalcinātu meistarību.